רבים שואלים מהו סוד ההצלחה שהופך את מסיבת יום ההולדת עם ורדינון

 למאוד מוצלחת ולתגובות רבות של אמהות ברשתות?

 התשובה פשוטה:

מעבר לגישה נכונה, סבלנות ואהבה ענקית לילדים שיש לורדינון אמן הילדים, חשוב לדעת להבין את הצורך של הילדים ולהתאים את עצמך אליהם בצורה מושלמת. לדעת שאף מסיבת יום הולדת לא יכולה להיות כמו זו של אתמול ושצריך להתאים את אופי הפעילות בצורה מושלמת לקהל שנמצא מולי. עם ההבנה הזו אני בונה הפעלה מיוחדת ליום הולדת בה ילד יום ההולדת הוא כוכב ליום אחד וכל הילדים נהנים, צוחקים, משתפים פעולה ופשוט לא רוצים שהחוויה תיגמר!

ורדינון אמן הילדים כוכב ערוצי הטלויזיה:

   ההפעלה מתאימה לגילאי 2-7   

אז אם אתם מחפשים לחגוג מסיבת יום הולדת לילדים, 

אמיתית, שמחה, מצחיקה מאוד ושונה מכל מה שהכרתם, 

ורדינון אמן הילדים יגשים לילדכם חלום 

ויהפוך כל מסיבת יום הולדת להפקה אמיתית ומיוחדת! 

 קודם כל המון המון צחוק

תפאורה גדולה וקסומה 

קבלת פנים עם:

בועות סבון ציורי ידיים ומוזיקת רקע 

ילד/ת יום ההולדת גיבור / נסיכה

הילדים מתגלגלים מצחוק

 משחקים והפעלות 

קסמים וטריקים מיוחדים 

שירים וריקודים ליום הולדת

טקס יום הולדת עם עוגה וריקודים 

ועוד המון הפתעות שאסור לגלות...

  שלחו הודעה בכפתור למטה  

054-3184940  / 054-3185240

  לפרטים נוספים צלצלו או שלחו הודעה בכפתור למטה  

054-3184940  / 054-3185240

 ביום חמישי חגגנו חום הולדת לעילי הנסיך עם ורדינון. התקשרתי לורדינון לאחר חיפוש בגוגל, לא ידעתי מי הוא, לא ראיתי הפעלה שלו ופשוט נקסמתי בשיחה איתו. כל מה שהבטיח היה, הפעלה שאספה את כל הילדים אליו , הצחיק, אותם בצורה בלתי רגילה. ההורים היו נפעמים מהשתתפות הילדים ולא הרגישו אותם במשך כל ההפעלה. הידיים המלאות שהילדים יצאו משחק חשיבה/פזל של ורדינון ודיסק היה ממש מושלם לסיים את יום ההולדת. תודה לך ורדינון על יום הולדת קסומה לבני עילי!!! ניפגש ביום הולדת של אמרי הקטן בע"ה. 

אורלי ועופר שפיגל
     

 ורדינון המלך! המון המון תודה על אירוע מושלם! אומנם זה היה בריתה של הקטנה, אבל יובלי שלי נהנתה מכל רגע. נתת לה חוויה מושלמת ומהנה שתזכר לעוד הרבה שנים, היא פשוט בעננים עד עכשיו☺️ אתה סופר מוכשר! לא קל לרתק 20 ילדים קטנים, נתת להורים קצת שקט תודה! תודה! תודה!! 

משפחת כוכבי.
     

 אני רוצה להודות ולשבח את פעלך ורדינון ולומר לכל החפץ כי הפעילות שלך אכן ראויה ומוצלחת. אתה מפעיל איכותי עם המון סבלונות, הקשה לילדים וכישרוני מאוד. הילדים צחקו מאוד וניכר כי הם אכן נהנו בהפעלה ליום הולדת. 

אליה מושב קדימה
     

 אחרי אין ספור שיטוטים באינטרנט הגעתי גם אליך ורדינון (כבר השם הצחיק אותי). הצלחת לגרום לי כאמא להסתקרן ולרצות את ההפעלה שלך. חייבת להודות שלא ראיתי אותך קודם ולקחתי הימור. ציפיתי שיהיה טוב אבל זה זה היה יותר ממצויין! זה אכן היה הימור מצויין ואני כל כך שמחה שבחרתי את הטוב ביותר לבת שלי. 

רעות כהן
     

 ביום שישי האחרון ערכנו יומהולדת ליהב בן 4, והיה פשוט כיף גדול! האווירה, הצחוקים והילדים שכל כך נהנו - פשוט מומלץ בחום גדול ובאהבה!! ורדי היקר רצינו להודות לך על יומהולדת מקסים, מהנה, מצחיק וכייפי במיוחד! עשית הכל בצורה מקצועית ומהנה, הילדים היו מרותקים ושיתוף הפעולה היה בשמיים! אין ספק שלא נשכח את החוויה המקסימה ובטוח שיהב לא ישכח!! תודה רבה וחג שמח! 

נעמי קיסרי
     

 אני חייבת להגיד לך שכל מה שהרשמת אותי בטלפון זה כלום לעומת מה שקרה בפועל. הפקה שגרפה המון מחמאות אצלנו בשכונה וכולם פשוט השתגעו עליך. תתכונן כי אתה הולך לעבוד הרבה מאוד באיזור שלנו. 

אילנית (אמא של תהל) גדרה