ורדינון אמן הילדים ו הפעלות לימי הולדת ו ימי הולדת לילדים - ימי הולדת
FacebookGoogle+Youtube
054-3184940
הוסף למועדפים
 

רבים שואלים מהו סוד ההצלחה שהופך את מסיבת יום ההולדת עם ורדינון למאוד מוצלחת ולתגובות רבות של אמהות ברשתות?

 
התשובה פשוטה:
מעבר לגישה נכונה, סבלנות ואהבה ענקית לילדים שיש לורדינון אמן הילדים, חשוב לדעת להבין את הצורך של הילדים ולהתאים את עצמך אליהם בצורה מושלמת. לדעת שאף מסיבת יום הולדת לא יכולה להיות כמו זו של אתמול ושצריך להתאים את אופי הפעילות בצורה מושלמת לקהל שנמצא מולי. עם ההבנה הזו אני בונה הפעלה מיוחדת ליום הולדת בה ילד יום ההולדת הוא כוכב ליום אחד וכל הילדים נהנים, צוחקים, משתפים פעולה ופשוט לא רוצים שהחוויה תיגמר!
ורדינון אמן הילדים כוכב ערוצי הוט, יס, וואלה VOD  
 
אז אם אתם מחפשים לחגוג מסיבת יום הולדת לילדים, אמיתית, שמחה, מצחיקה מאוד ושונה מכל מה שהכרתם, ורדינון אמן הילדים יגשים לילדכם חלום ויהפוך כל מסיבת יום הולדת להפקה אמיתית ומיוחדת!
 
כל מסיבת יום הולדת לילדים כוללת:
 
* תפאורה גדולה וקסומה
* איפור פנים בקבלת פנים
* ילד/ת יום ההולדת גיבור / נסיכה
* הילדים מתגלגלים מצחוק
* משחקים והפעלות
* קסמים וטריקים מיוחדים
* שירים וריקודים ליום הולדת
* טקס יום הולדת עם עוגה וריקודים
* ועוד המון הפתעות שאסור לגלות...
054-3184940  / 054-3185240 
מסיבת יום הולדת לילדים גיבור בג'ונגל,  להיט! 
מסיבת יום הולדת לילדים בג'ונגל הינה חוויה אמיתית ומוצלחת מאוד לימי הולדת לילדים. המקום מקבל אווירת ג'ונגל בעזרת תפאורה ענקית ומיוחדת של ג'ונגל. ורדינון אמן הילדים הופך את ילד יום ההולדת לגיבור שיוצא למסע בג'ונגל. הפקה מצחיקה מאוד לימי הולדת בשילוב מוזיקה ושירים. הילד במרכז העיניינים וכולם שותפים להרפתקאה ולמשחקים וההפעלות במסיבת יום הולדת. לקראת סיום על ילד מקבל פרס. בהמשך מחכים לנו עוד המון הפתעות שאסור לגלות..
הפעלה מומלצת לימי הולדת לילדים 
אם הילד או הילדה שלכם אוהבים דמות מיוחדת נוכל לשלב אותה בחגיגה למשל יום הולדת דייגו, יום הולדת בוב ספוג, יום הולדת טרזן ועוד
את ההפעלה ליום הולדת בג'ונגל הילדים לא ישכחו!!!


מסיבת יום הולדת לילדים פיות ונסיכות,  להיט! 
מסיבת יום הולדת לילדים בסגנון פיות ונסיכות הינה חוויה אמיתית ומוצלחת לימי הולדת לילדות קסומות. המקום מקבל אווירה קסומה בעזרת תפאורה ענקית. ורדינון אמן הילדים מקבל את הילדים עם איפור ונצנצים לצלילי שירי יום הולדת. הילדה הופכת לפיה/נסיכה קסומה ומסיבת יום הולדת לילדים מתחילה בהרפתקאה משעשעת וקסומה המשלבת הפעלות, משחקים והמון הנאה עם עלילה מיוחדת וקסומה. לקראת חוגגים את טקס יום ההולדת. ברקע מכונת בועות סבון ענקית שמוסיפה אווירה לימי הולדת. הפקה מצחיקה מאוד לימי הולדת בשילוב מוזיקה ושירים. הילד במרכז העיניינים וכולם שותפים להרפתקאה 
הפעלה מומלצת לימי הולדת לילדים 
את ההפעלה ליום הולדת הזו אף נסיכה לא תשכח!!!

ימי הולדת לילדים בפארקים מצריכים חיבור לחשמל מבחינתכם!
 
מסיבת יום הולדת לילדים מהאגדות
הילד חולם להיות פיטר פן? להלחם בקפטן הוק? להפוך לצב נינג'ה? להיות אלאדין? הוא יכול לבחור להיות מה שהוא רוצה. ורדינון אמן הילדים בחוויה אמיתית למסיבת יום הולדת לילדים מהאגדות. המקום מקבל אוירה אגדתית בעזרת תפאורה ענקית. הילד הופך לדמות שבחר וכולם יוצאים לדרך בהפעלה ליום הולדת לילדים משעשעת וקסומה המשלבת הפעלות, משחקים והמון הנאה עם עלילה מיוחדת ואגדתית. לקראת חוגגים את טקס יום הולדת. ברקע מכונת בועות סבון ענקית שמוסיפה לאווירת הדמיון ביום ההולדת. הפעלה מומלצת במיוחד לימי הולדת לילדים .
 
מסיבת יום הולדת לילדים בארץ הממתקים
ורדינון אמן הילדים בחוויה מרתקת לימי הולדת לילדים וילדות שאוהבים מאוד ממתקים. ילד יום ההולדת מוכתר למלך או ילדת יום הולדת לנסיכה אשר ישלטו בכל המתרחש בארץ הממתקים. כשכולם מוכנים כולנו יוצאים למסע מרתק דרך הדמיון אל ארץ הממתקים. תפאורת ארץ הממתקים נפתחת ושם אנו פוגשים דמויות מעולם הממתקים: גברת שוקולדה, מתוקי, ועוד דמויות המצחיקות את הילדים ונותנים לילדים משימות והפעלות מעולם הממתקים.
במסע אל ארץ הממתקים הילדים שותפים למתרחש ועוזרים לדמויות. מסיבת יום הולדת לילדים מתוקים. הפעלה לימי הולדת מתוקים במיוחד-מומלץ!
 
מסיבת יום הולדת לילדים בקרקס עם ליצן
ברוכים הבאים לקרקס. כאן תפגשו ליצנים מיוחדים, ליצן מצחיק במיוחד שיגלגל את האורחים מצחוק...
את פני הילדים מקבל ליצן מצחיק מאוד לבוש בבגדי ליצן שונים. הוא ניגש לילדים ומצחיק אותם כמו שליצן אמיתי יודע להצחיק. המקום מקבל תפאורה של קרקס ליצנים מיוחד ומסיבת יום הולדת לילדים בקרקס מתחילה. לקראת סיום הליצן מחלק לילדים בלוני צורות עם הקדשה אישית ומצחיקה מהליצן.
את מסיבת יום הולדת בקרקס עם ליצן אפשר לעשות גם בבריתות ואירועים כאשר הליצן מקבל את פני האורחים בצחוק וחיוך כמו שליצן אמיתי יודע. לאחר הליצן מכנס את הילדים למופע ליצנות מצחיק במיוחד. מעבר לשירותי ליצן לימי הולדת, ניתן להזמין גם שירותי ליצן לבריתות, ואירועים וגם ליצן עם מברק מזמר.
 
 
לחוגגים ימי הולדת לילדים עם ורדינון תינתן אפשרות להוסיף דוכני מזון, מתקנים מתנפחים, בובות ענק, ליצן לקבלת פנים ועוד...
 
אשמח לדבר אתכם טלפונית ולהתאים לכם את ההפעלה ליום ההולדת.
לאור הביקוש יש להזמין תאריך להפעלה ליום הולדת כמה שיותר מוקדם!!!
 
ורדינון אמן הילדים
לפרטים נוספים צלצלו: 054-3184940
ואם יותר נח לכם אז נשוחח בטלפון ואתאים לכם את הפעילות הטובה ביותר עבורכם
054-3184940
לחצו על הכפתור ושלחו לי ווטסאפ

ההפעלה הכי מצחיקה שיש
בדיוק כמו שהילדים אוהבים

הפעלת יום הולדת 
עם כוכב הילדים ורדינון

ימי הולדת לילדים בגילאי 2-7  

כוכב ערוצי הילדים בטלויזיה

לחצו ושלחו לי הודעת ווטסאפ
לחצו על הכפתור ושלחו לי ווטסאפ
לחצו על הכפתור ושלחו לי ווטסאפ
רוצים להתעדכן בהגרלות, מבצעים, מתנות וסרטים חדשים?
 
Facebook
Youtube
הרשמו עכשיו לערוץ היוטיוב והפייסבוק שלי
לחץ על הסמל
 
 
טלפון:  054-3184940   |    vardinon1@gmail.com   | צור קשר  
FacebookGoogle+Youtube